آیــنده را محــکم بسـازیـم ...

آدرس کارخانه:

جاده کرمان - بردسیر، کیلومتر 4

تلفن تماس:

03433559370-5

ایمیل:

info@msteel.ir

پروژه احداث کارخانه احیا آهن اسفنجی

شرکت سنگ آهن گهرزمین مجوز تاسيس و احداث واحد صنعتي براي توليد آهن اسفنجي به شكل گندله و كلوخه به روش گرم در شهرستان بردسير را گرفت.

این پروژه یکی از پروژه‌های توسعه بزرگ منطقه می باشد که در جوار صنایع فولاد مشیز بردسیر احداث خواهد گردید. ‌با احداث آن معادل 3 میلیون و 400 هزار تن در سال آهن اسفنجی تولید خواهد گردید. این کارخانه با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و دانش فنی بومی شده داخلی و با استفاده حداکثری از امکانات ساخت و تولید داخلی، احداث و به بهره‌برداری خواهد رسید.

محصول تولیدی این کارخانه به لحاظ کیفی نیز از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. همچنین زیرساخت‌های اولیه لازم برای افزایش ظرفیت‌های آتی (بعد از راه اندازی و بهره‌برداری) در طرح پیش بینی شده است.

شایان ذکر است؛ این واحد صنعتی با سرمايه 54606857 ميليون ريال در زميني به مساحت 375 هزار متر مربع و زيربنا 10 هزار مترمربع و ارزش ماشين آلات داخلي 16288800 ميليون ريال و ارزش ماشين آلات خارجي 87440 هزار يورو احداث می شود.

مسلما این ظرفیت جدای از تامین ظرفیت مورد نیاز فعلی کارخانه فولاد مشیز بردسیر می تواند خوراک اسفنجی یک کارخانه فولادسازی با ظرفیت 3 میلیون تن در سال را نیز تامین نماید.

ارسال نظر